Geciktirici Sertleştirici Hap Ürünleri Hakkında;

NOVAGRA 30 KAPSÜL?

Novagra 30 kapsül erkekler için özel olarak üretilmiş bitkisel gıda takviyesidir. Bir kutu Novagra 30 kapsül içeriği bitki özlerinden formüle edilmiş otuz adet kapsül bulunmaktadır. Genel olarak cinsel ilişkiye başlamadan bir saat önce bir kapsül olarak alınabilir. Aslında Novagra 30 kapsül günlük düzenli kullanım için daha çok uygun bir üründür. Günlük düzenli kullanım sonucunda sertleşme ve erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerde tedavi edici özelliği bulunmaktadır. Yemeklerden bir iki saat önce veya sonra bol su ile kullanımı idealdir.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de erkeklerin cinsel ilişkilerinde en çok karşılaştığı sorunların başında erken boşalma gelmektedir. Fizyolojik ve psikolojik birçok neden erken boşalmaya sebep olabilmektedir. Erkeklerin kendi kendilerini kontrol edememesinden dolayı ilişki sırasında çokça rastlanan bir sorundur. Cinsel ilişkide tecrübesizlik, kaçamak yapılan cinsel birliktelikler ve ilk kez cinsel ilişkiye giren erkeklerin de erken boşalma sorunu yaşadığı yapılan araştırmalar sonucunda tespit edilmiştir. Bundan dolayı da birçok erkek böyle bir durumla karşılaşmamak için bitkisel gıda takviyelerine veya kimyasal destek ürünlerine başvurmaktadır. Sağlıklı bireylerin bu tür ürünleri kullanmasında çok fazla bir sorun gözükmemektedir. Cinsel hayatını renklendirmek, ilişki sırasında daha fazla aktif olmak isteyenler, aynı zamanda partnerini de mutlu etmek isteyen birçok erkek bu ürünleri kullanmaktadır.

Bitkisel gıda takviyeleri aynı zamanda erkeklerde sperm sayısının yükselmesine de faydalı olabilmektedir. Erkeklerde özellikle yaş ilerledikçe sperm sayısında azalma meydana gelmektedir. Novagra 30 kapsül bitkisel gıda takviyesi düzenli kullanımda sperm sayısının artmasına yardımcı olabilmektedir.

Novagra 30 kapsül bitkisel gıda takviyesi prostat sorunu yaşayan erkeklerin de sorununa çözüm olabilecek ürünler arasında yer almaktadır. İçeriğinde bulunan ekstratlar sayesinde penis bölgesinde bulunan kılcal damarlara daha fazla kan akışı sağlayarak damarların açılmasını sağlayabilmektedir. Böylelikle damarlar işlevlerini daha rahat yapabilmektedir.

NOVAGRA 30 KAPSÜL İÇERİĞİ

Ülkemizde en çok tercih edilen bitkisel geciktirici kapsül Novagra içeriği aşağıdaki bitkisellerden oluşmaktadır.

Demir dikeni,

Çoban çantası,

Trigonella,

Meyan kökü,

Foenum,

Çemen otu,

Pastoris,

Graecum,

Mısır nişastası,

Tribulus terrestris,

Glycymhiza glabra

NOVAGRA 30 KAPSÜL FAYDALARI NELERDİR?

Cinsel ilişkiyi 48 saat boyunca etkili yaşamanıza faydalı olabilir,

Sperm sayısının artmasına yardımcı olmaktadır,

Sertleşme problemi yaşayanlara yardımcı üründür,

Erken boşalmayı geciktirmeye yardımcı olabilir,

Cinsel isteksizlik problemini gidermeye yardımcı olabilir,

Kullanımından itibaren birden fazla cinsel ilişki yaşamanıza yardımcı olacaktır,

Penise yapacağı kan akışından dolayı anlık penis büyümesine yardımcı olacaktır,

Sinir sistemini düzenlemeye yardımcı olur,

Gün boyu gençlik ve güçlülük hissi verir,

Cinsel birleşmede alınan hazzı artırmaya yardımcı olur,

Cinsel hormonların artmasını sağlar,

NOVAGRA 30 KAPSÜL YAN ETKİLERİ VE KİMLER KULLANMAMALI?

 • Novagra 30 Kapsül sadece yetişkinler içindir. (+18)
 • Kalp hastaları ve mide rahatsızlıkları olan kişiler kullanmamalıdır,
 • Novagra 30 Kapsül 24 saatte 1 seferden fazla kullanmayınız,
 • Hamile ve emziren bayanlar,
 • Nefes darlığı çekenler,
 • Kalp hastaları,
 • Şeker hastaları,
 • Alkol bağımlıları kesinlikle kullanamazlar.
 • Geçici baş dönmesi olabilir,
 • Sırtta ve karın bölgesindeki kaslarda ağrı yaşanabilir,
 • İçeriğinde bulunan bitki ve bitki özlerine alerjisi olanlar,
 • Özellikle ilişki sırasında aşırı terleme yapabilir,
 • 65 yaş üstü kişilerde hekime danışarak kullanılmalıdır,
 • Kaşıntı ve kızarıklık görülebilir,

NOVAGRA 30 KAPSÜL NEREDEN SATIN ALINIR?

Novagra 30 kapsül bitkisel gıda takviyesini internet sitelerinden kolayca temin edebilmek mümkündür. Bunun yanı sıra eczanelerde, aktarlarda ve erotik ürün satış yapan mağazalarda da bulabilirsiniz.

Ürün alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu ürünün orijinal olup olmamasıdır. Bu çok önemli bir konudur çünkü sağlığınız öncelikli gelmelidir. Sahte ürün kullanmak cinsel sağlığınız kadar başka türlü rahatsızlıklara da yol açabilir. Ürünün mutlaka barkodlu olmasına ve izin belgesinin olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmamaya özen göstermelisiniz.

NOVAGRA 30 KAPSÜL KULLANIMI NASIL OLMALI?

Novagra 30 kapsül geciktirici hap olan bu ilaç erken boşalmayı önlemek isteyen erkeklerin ilk tercihi olmuştur. Erken boşalma problemi yüzünden birçok ilişki 1 dakikadan kısa sürede bitmektedir. Tabi anlaşılacağı üzere bu süre asla yeterli değildir. Girilen ilişkiden daha çok zevk almak isteyen çiftler bu süreyi uzatmak isterler. Erken boşalmanın önüne geçmek için ise dediğimiz gibi geciktirici ilaçları tercih ederler. Novagra 30 kapsül geciktirici hap ise diğer ürünlere göre daha iyi ve verimlidir. Bu ürünün bu kadar fazla etkili olmasının nedeni içeriğinde asla kimyasal ürün bulundurmamasıdır. Bu hap tamamen doğal besinler yardımıyla üretilmiştir.

Novagra 30 kapsül geciktirici hapın doğal olması nedeniyle vücuda asla zararı yoktur. Erkekler bir defa bu ürünü denedikten sonra mutlaka tekrardan satın almaktadırlar. Novagra 30 kapsül erken boşalmayı önleyen hap piyasada diğer bir adıyla geciktirici tablet olarak ta bilinmektedir. Novagra 30 kapsül içerisinde 30 adet kapsül olarak gelir. Bu sayede sizlere daha uzun kullanım sağlamaktadır.

Günde bir adet kapsül olarak novagra kullanımı yeterli dozdur. Cinsel ilişkiye girmeden genellikle 1 saat veya 2 saat önce bol su (genel olarak 2 bardak ılık su tüketimi faydalı olacaktır) ile alınması ürünün etkisinin fazla olmasını sağlamaktadır. Yiyecekler ile birlikte alınması ürünün etkisini azaltabilir, bu yüzden yemeklerden sonra veya önce alınması gerekmektedir. Etkisi uzun süre devam edeceğinden dolayı bir adet kullanmak yeterlidir. Tedavi amaçlı kullanmak isteyenler günde bir defa sabah veya akşam kullanabilir.

NOVAGRA 30 KAPSÜL SİPARİŞ VERME-KARGO VE TESLİMATI NASIL?

Novagra 30 kapsül siparişlerinizi sitemizde sipariş kısmına girerek veya telefonla verebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşlarımız her konuda size yardımcı olacaktır. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir ve 2 iş günü içinde teslim edilir. Siparişlerinizi ister kargo şubelerinden de alabilirsiniz isterseniz adresinize de gönderilir. Ödeme şekli tamamen size bağlı bir durumdur, kargoya ister nakit isterseniz kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Ürünleriniz kapalı kargo poşetinde sadece isminiz yazılı olarak gelmektedir, içeriğini kimse göremez ve bilemez, gizli kargo ile gönderilmektedir.

ÜRÜN SAKLAMA KOŞULLARI NASIL OLMALIDIR?

Novagra 30 kapsül bitkisel geciktirici tableti 25 derecenin altında oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. Güneş görmeyen kapalı alanlarda saklanmalıdır. Kutu içerisinde kullandıktan sonra kapağını iyice tekrar kapatmalısınız. Çocukların göremeyeceği ve ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.

Ürünü aldığınızda son kullanma tarihine, barkoduna ve kutusunun deforme olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Daha önce açılmış kutu ise kesinlikle kullanmayınız.

Novagra 30 kapsül bitkisel geciktirici tablet ilaç değildir, bitkisel gıda takviyesidir.

İnternet sitemizden bu ürünü ve ihtiyacınız olan başka ürünleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Firmamız uzun süredir (12 yılı aşan geçmişe sahiptir) bitkisel gıda takviyeleri ve cinsel sağlık ürünleri konusunda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız orijinal ürün satışı konusunda oldukça titiz davranmaktadır. 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren müşteri temsilcilerimiz her türlü soru ve sorunlarınıza cevap verecektir. 12 yıldır binlerce müşterimizin memnuniyeti bizleri daha iyi daha kaliteli hizmet vermeye teşvik etmektedir.

İnternet sitemizde farklı markaları ve birçok ürünü bulabilirsiniz.